AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY Najczęściej wybierany do zgrzewarek FOGO FH 6001 R

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY

FOGO FH 6001 R

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY Najczęściej wybierany do zgrzewarek

LINIA STANDARD  
Przeznaczenie: usługi, rzemiosło, przemysł, budownictwo.
Zalecane do: elektronarzędzia, maszyny elektryczne, pompy, oświetlenie, piece elektryczne.

Agregat prądotwórczy firmy Fogo FH 6001 jest to największy przenośny agregat jednofazowy stosowany zarówno w budownictwie, na działkach, jak też w ogrodach, do prac z elektronarzędziami, grzejnikami, pompami, oświetleniem etc.

Do budowy agregatu prądotwórczego FOGO FH 6001 wykorzystano ramę o prostej konstrukcji, w której zespół prądotwórczy został zamontowany na rurowym stelażu, który jednocześnie pełni funkcję ochronną a także umożliwia łatwe przenoszenie maszyny. Agregat prądotwórczy firmy Fogo FH 6001 posiada jednocylindrowy silnik japońskiej marki Honda – producenta i lidera na światowych rynkach specjalizującego się w produkcji wysokiej jakości, oszczędnych oraz niezawodnych silników spalinowych. Silnik objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. Plusem tego agregatu jest uzyskanie największej mocy 6,2 kW przy jednocześnie nadal przy niskim spalaniu – 2,7 litra benzyny na godzinę pracy urządzenia.

W agregacie prądotwórczym Fogo FH 6001 zastosowano prądnice synchroniczne o stopniu ochrony IP 23. W wyposażeniu standardowym agregatu prądotwórczego Fogo FH 6001 znajduje się czujnik poziomu oleju, a także w 1 gniazdo 1~ 16 A oraz w 1 gniazdo 1~ 32 A . Dodatkowo w celu zabezpieczenia generatora został w nim zainstalowany system ochrony termicznej.

Waga agregatu prądotwórczego Fogo FH 6001 wynosi 70kg, w przypadku agregatu z wbudowanym akumulatorem i rozrusznikiem co daje możliwość uruchomienia go za pomocą kluczyka (FH 6001 R) waga wzrasta do 79kg. Dzięki możliwości zakupu zestawu transportowego można go nadal łatwo przenosić.

Dodatkową opcją możliwą do zastosowania przy agregacie prądotwórczym Fogo FH 6001 RTE / RTEA / RCEA jest automatyka z układem SZR, która pozwala na podpięcie agregatu do zasilania w budynku. Umożliwia automatyczny rozruch agegatu w momencie braku prądu stałego. Kolejną możliwością jaką daje nam praca na agregacie prądotwórczym Fogo FH 6001 jest możliwość zamontowania licznika czasu pracy, dzięki któremu będziemy w łatwy sposób mogli kontrolować ilość przepracowanych godzin, daty przeglądów, czy serwisu. Prądnica synchroniczna z wysokim prądem rozruchu pozwala na podłączenie urządzeń o prądzie rozruchu do 24,3A.

Jest to uniwersalna maszyna nadająca się zarówno do prac pod dużym obciążeniem, jak również do zastosowań domowych, gwarantująca jednocześnie dużą wydajność i żywotność.
PARAMETRY TECHNICZNE

Zrzut ekranu 2020-02-27 o 08.56.13.png

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s