SILNIKI ZABURTOWE SPALINOWE ELEKTRYCZNE PONTONY / SERWIS SPRZEDAŻ – RYBNIK SLASK

poradnik_05

Wybór dobrego silnika do wymarzonej łodzi jest kluczowym elementem udanych wypraw wodnych. Powinien być niezawodny w każdej sytuacji, która może przytrafić się na akwenie i przede wszystkim dostosowany do wybranego modelu jednostki pływającej. Honda Marine proponuje bardzo bogatą ofertę nowoczesnych 4-suwowych silników zaburtowych wyróżniających się wysokimi osiągami i przyspieszeniem oraz niskim zużycia paliwa, od małych przenośnych BF 2,3 po najnowszy model BF 250.

Silniki zaburtowe Honda Marine są zabezpieczone wielowarstwową powłoką antykorozyjną i zależnie od modelu, wyposażone w liczne praktyczne i sprawdzone innowacje techniczne, np.: system BLAST, ECOmo/Lean Burn Feedback, system zmiennych faz rozrządu VTEC, sieć NMEA2000.

Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru silnika?

  • Długość kolumny – powinna być dopasowana do łodzi. Najczęściej spotykane kryteria to S, L i X
  • Rodzaj sterowania – ręczny lub zdalny, możliwy w łodziach bez lub z konsolą oraz w  łodziach żaglowych, w których występują różne rodzaje sterowania i napędu
  • Rodzaj rozruchu – ręczny lub elektryczny i ręczny lub w większych mocach tylko elektryczny. Najbardziej niezawodnym i wygodnym rozwiązaniem jest jest rozruch ręczny i elektryczny dostępny w silnikach od BF 8 do BF 20
  • Wydajność układu ładowania akumulatora – to warunek wygodnego, bezpiecznego spędzania wolnego czasu lub wędkowania. Zapewnia zasilanie pokładowych odbiorników elektrycznych, w tym oświetlenia, echosond.itd. Silniki Honda począwszy od BF 5 są wyposażone w układy ładowania akumulatora z regulatorem napięcia od 3A/12V, BF8 do BF  20 – 6A lub 12A/12V (w zależności od wersji) oraz bardzo wydajne układy aż do 60A/12V w przypadku silników większej mocy. Informacje na ten temat podane są w cenniku silników oraz w danych technicznych każdego modelu.
  • Śruby napędowe – duży wybór zapewnia możliwość odpowiedniej konfiguracji zestawu łodź/silnik do  przeznaczenia i obciążenia w celu uzyskania optymalnego zachowania na wodzie, np. przyspieszenia, możliwej do uzyskania prędkości maksymalnej, zwiększenia uciągu, poprawy manewrowości czy uzyskania najniższego zużycia paliwa, itp.
  • FORMA ZAKUPU: GOTÓWKA,KREDYT LEASING, NA ŁÓDŹ ,LEASING NA SILNIK ZABURTOWY
  • PAKIET LOJALNOŚCIOWY

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s