MINIKOPARKI WACKER NEUSON KATOWICE, GLIWICE, BIELSKO BIAŁA, RYBNIK -ŚLĄSK – POLSKA

 

Technologia powierzchni pochyłych, szczególne działanie: koparka VDS Wacker Neuson

Vertical Digging System (VDS) pozwala w prosty sposób zniwelować nierówności terenu. Większa produktywność i komfort obsługi przede wszystkim podczas pracy na stromym zboczu, to główne korzyści Vertical Digging System, który sprawdza się już od dziesięcioleci oraz jest stosowany i ceniony przez klientów na całym świecie.

Koparki są w zasadzie stosowane tam, gdzie teren jest szczególnie nierówny i wyboisty: podczas prac na nasypach i zboczach, wzdłuż murów, na krawężnikach lub w bezpośredniej odległości od ścian domów. We wszystkich takich miejscach ludzie i maszyny pracują często na pochyłym terenie, co stanowi spory wymóg dla obydwu stron. Praca przy ciężkich wykopach na nierównym podłożu może szybko obniżyć opłacalność koparki, ponieważ nie kopie się pionowych i odpowiednio wymaganych wykopów. Również dla operatora praca w przechylonej pozycji to żadna przyjemność, ponieważ na wiele godzin przyjmuje on mało wygodną i niefizjologiczną postawę.

Vertical Digging System firmy Wacker Neuson oferuje proste rozwiązanie tej sytuacji. Umożliwia on bezstopniowe nachylenie nadwozia o około 15 stopni poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku w kabinie. W ten sposób można zniwelować w prosty sposób wzniesienia do 27 procent. Klienci korzystają z dopracowanej, bezpiecznej i solidnej techniki, która sprawdziła się już tysiące razy w budowlanej codzienności i która oferuje również wiele operatorowi: siedzi on w wygodnej, wyprostowanej pozycji. Znacznie odciąża to plecy i kręgosłup, a operatorom pozwala skoncentrować się bardziej w ciągu pracy.

Dzięki zastosowaniu VDS znacznie wzrasta produktywność i skuteczność prac z zastosowaniem koparki. Udowodniono, że pozwala to zaoszczędzić do 25 procent materiałów i czasu podczas wykopywania i zasypywania. Kolejna zaleta: Na nierównym podłożu można również wykorzystywać specjalne urządzenia budowlane, jak na przykład świder ziemny. Przy zastosowaniu koparki bezpośrednio przy murze niebezpieczeństwo zniszczenia ściany jest zredukowane do minimum.

Przedsiębiorstwa, które miały już do czynienia z VDS, nie chcą już zrezygnować z korzyści, jakie przynosi im ta technologia. Wacker Neuson oferuje niniejszy system dla wielu modeli koparek gąsienicowych.

DANE KONTAKTOWE

 

Wojtek Cesarz

tel: 785-354-575

 

LEASING

Darek Łybko

tel: 667-99-22-42

e-mail: darek@efl-rybnik.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s