OSTRZEGAMY !!! przed STIHL podróbkami

pl-ta_2_piraterie_header_490x170_i_rdax_90

Jeśli natkniemy się na ofertę produktów w wyjątkowo okazyjnych cenach należy zachować dużą ostrożność. Często okazuje się, że to podróbki, których zakup w perspektywie czasu okazuje się być bardzo kosztowny. Pirackie produkty charakteryzuje krótka żywotność i niska jakość wykonania a przede wszystkim stanowią one zagrożenie dla zdrowia a nawet życia użytkownika.
Jednak nie zawsze pirackie produkty sprzedawane są w niskich cenach. Bywa też tak, że są one niewiele tańsze od produktów oryginalnych. W ten sposób sprzedający chce stworzyć złudne wrażenie, że chodzi o markowe produkty STIHL.

Podróbki to duże zagrożenie

Oryginalne wyroby marki STIHL charakteryzuje wysoka jakość wykonania i wysoki poziom bezpieczeństwa eksploatacyjnego. Produkty nieoryginalne, które często przestają funkcjonować już po krótkim okresie eksploatacji nie nadają się do naprawy ze względu na brak części zamiennych. Ponadto podróbki mogą nie być wyposażone w podzespoły, które decydują o bezpieczeństwie eksploatacyjnym.

Ulubione produkty piratów, które coraz częściej są podrabiane to pilarki łańcuchowe STIHL. Podróbki pochodzą najczęściej z Chin a ich podobieństwo do oryginalnych wyrobów STIHL wynika najczęściej z pomarańczowo-szarej kolorystyki. Ponadto na produktach tych umieszczana jest naklejka z logo „STIHL”, a w wielu przypadkach pilarki oznaczane są nazwą konkretnego modelu np. „MS 440”. Tego typu pilarki łańcuchowe nie mają nic wspólnego z oryginalnymi pilarkami STIHL.

Jak się chronić przed oszustami ?

Na podrabiane produkty najłatwiej można natknąć się u tzw. sprzedawców ulicznych, na pchlich targach czy w handlu obwoźnym. Oferty podrabianych produktów można spotkać także w internecie na różnych platformach internetowych.
Produkty firmy STIHL są dystrybuowane wyłącznie poprzez sieć AutoryzowanychDealerów, którzy gwarantują najwyższą jakość, fachowy serwis i kompetentne doradztwo. Dokonując zakupu u Autoryzowanego Dealera, mamy pewność nabycia oryginalnego wyrobu STIHL, najwyższej jakości. Informujemy w tym miejscu, że STIHL walczy z piractwem przemysłowym a każdy ujawniony przypadek ściga karnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s